Produkt osvědčený zákazníky Glassa Brýle na čtení G 327 +2,00 červené od kvalitní značky Glassa v akci za 199 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Glassa Brýle na čtení G 327 +2,00 červené od výrobce Glassa - tento artikl čeká na vás v jedinečné akci za 199 . Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje na objednávky s minimální hodnotou 999 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.
Glassa Brýle na čtení mají plastové obroučky s flexi stranicemi a lehké plastové čočky. Jsou vhodné na krátkodobé použití při čtení či práci nablízko.
. Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Vy neplatíte nic navíc!Glassa Brýle na čtení G 327 +2,00 červené - parametry produktu