Výjimečný produkt Glassa Sluneční brýle G 465 černo-oranžové od výrobce Glassa za výhodnou cenu 275 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Glassa Sluneční brýle G 465 černo-oranžové od top značky Glassa - tento hit seženete za bombastickou cenu 275 . Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje na objednávky s minimální hodnotou 999 Kč. Neplaťte jinde víc, než musíte.
Stylové sluneční brýle GLASSA G s UV 400 filtrem chrání zrak před škodlivým UVA a UVB zářením a jsou ideální na každodenní nošení i aktivní životní styl.
. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.Glassa Sluneční brýle G 465 černo-oranžové - parametry produktu